Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravím dívčí fotbalová družstva. Tímto si Vás dovolujeme opět pozvat na druhý ročník turnaje dívčích fotbalových družstev, pořádaný TJ Sokol - DFD Louňovice pod Blaníkem.

Místo konání : hřiště v Louňovicích p. Blaníkem, směr Libouň Kdy : 27.6.2009 od 8:00 hod. Výkop v 09:00 hod.

Hrací doba : 2 x 20 min. ( předpokládaná )

Startovné : 750 Kč / družstvo, (15 x 50,-Kč) kdy v této částce je zahrnuto 15 poukázek na občerstvení ve stánku ( teplý párek, hořčice, chleba + stáčené limo 0,5 L nebo pivo ) a tři balení ( 3 x 6 ks ) perlivé/neperlivé vody.

Každé družstvo bude mít připraven k dispozici stan ( přístřešek ) pro vytvoření si zázemí a v kabinách bude místnost sloužící pro převlékání a hygienu ( pouze pro hráčky a realizační tým ). Způsob využívání této místnosti není přesně stanoven ( ponechán volný průběh ). Zde bude neustále volný přístup, a proto by nebylo vhodné zde nechávat volně odložené cennosti a podobně.

 Pro představu o průběhu turnaje Vám zasíláme níže uvedený celodenní program. Dále podotýkáme předpoklad, že si každé družstvo zřejmě přiveze svého pomezního rozhodčího. Pokud ne, bude tento post obsazen místními pořadateli. Hlavní rozhodčí jsou zajištěni ( Petr Mareš a Pavel Hradecký ). Dodatečně, po zhotovení a dodání, Vám zašlu i plakát.

 Program turnaje Louňovice p. Blaníkem 2009.

08:00 - příjezd družstev,

ubytování se žstev

08:30 - zahájení a rozlosování dru

09:00 - první zápas

Zatím přihlášeno 4 družstva, předpokládáme 5 jako loni.

Většina organizačních věcí se od loňského ročníku nemění. Pokud by došlo k nějaké změně, budu neprodleně informovat, což nepředpokládáme.

Večer možné posezení jako loni s některými družstvy ( pivo, maso, ...) . Taktéž možnost přespání ve zdejším zámku ( spacáky a karimatky sebou ).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tohle neberem:-)

(Adik, 9. 6. 2009 22:08)

Jako Vencáku ty pujdes je ti to jasny..a nechceme videt a ani slyset naky to..Vence je blbe podivejte se na ni ona bude blit:-):-):-)timhle jsem skoncila!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Rozumis???!!!

no nazdar

(vencovka, 9. 6. 2009 21:10)

je to v prdeli páč kámoši maj 26. kalbu a nevim nevim jestli to zvládnu jít ráno na fotbal:)

yes yes yes :)

(Renny, 9. 6. 2009 19:09)

Ahoj všici,
už teď se těším na Vás i na fotbal - snad jsem to ještě nezapomněla. Doufám, že poznám, co je míč a rozpoznám, která branka je naše a která soupeřova - i když s tím jsem měla problémy i před odjezdem :)

:-)

(Adík, 9. 6. 2009 18:34)

Ja samozdrejme taky,tohle si nenecham ujit!!!

;-)

(Terka, 9. 6. 2009 15:21)

já můžu ;-)