Jdi na obsah Jdi na menu
 


hale co udelat showstredko, s nejvetsi pravdepodobnosti zase na trhovkach, od 3.-6.7. ? je to patek az pondeli pricemz pondeli je statni svatek takze by mohli i pracujici co si nechtej brat volnaska? Taky sem dostal asi padlem pres hlavu a neco me napadlo, nejspis stika obecna,ale o tom az jindy,pac sem si vcera kolem 7 rekl ze bysme taky mohli vyrazit na vodu, ale nic velkeho, videl bych to takhle, v sobotu rano vyrazit, nejlepe vlakem :) smer nejakej ten veletok no a od rana nekam ject, srandicky, popijenicko,cvakani a tak:) , vecer nekam doject tam se doject a druhej den kolem odpoledne se pakovat domu, takova jednodeni akcicka s prespanim, ale nejlepsi napad co me v tomhle napad je ze bysme jeli na raftech treba po 6,sice to jede pomalejc, ale o to je to stabylnejsi a hlavne si myslim, ze je v tom sranda jak ve vlaku :), he?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tot otázka

(Tesi, 3. 6. 2009 12:02)

Ahojky. Jsem pro všema deseti. Voda by byla taky super,jen domluvit termín. 15.-19.7.nemůžu jinak je mi to asi jedno kdy se domluvíme.

Nabitej víkend

(bratr, 2. 6. 2009 21:45)

Jojo, 3.7. Keks; 5.7. Brutus. Obé v betlémě, čili v Příčovech

ajaj

(Katka, 2. 6. 2009 13:58)

Hmm, tak o prodlouženém víkendu (od 3. do 6. července) nemůžu :o(( A neříkejte, že v tomto termínu jsou Brutusáci :o(
Ale chtěla bych s vámi strašně ráda jak na showstřeďko, tak i na H20! Takže to byste mohli naplánovat na 16-19, to je další víkend v červenci, kdy nemůžu :o)

...

(Renny, 28. 5. 2009 23:55)

Jestli se tedy můžu zařadit znovu do řad FCP a říci svůj názor, tak říkám : "Jo jo jo chci chci chci na soustředění i na vodu :)!!!" Termín mi vyhovuje, jen co třeba změnit místo? Může to být zase poblíž a nebo klidně bych jela do Třeboně, ta taky není tak daleko, ale asi by to nebylo pro lidi, kteří by tam chtěli přijet jen na část pobytu...

good

(bratr, 28. 5. 2009 18:22)

Jo, asi máš recht, kámo. Sice si na raftu budu připadat asi jako cyklista v přilbě a dresu v trampský osadě ale jde jen o to jedno, o tu srandu, ne? Tak heej, beru.Sázava, Vltava? Tam bude aspoň jistá voda. A soustřeďko? Sice přijdem o Brutus, ale tam bych stejně (asi) nešel. Uvidíme. Sportu zdar

Good Idea :-)

(Kája, 28. 5. 2009 14:37)

Showstředění i voda = super nápad :-) Já to beru ;-)