Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pondělí 12.5. jsme hrály play-off, které nerozhodovalo pouze o tom, kdo bude bojovat o medaile, ale i o tom, kdo bude usilovat o udržení v první lize.

Ten večer byl už od začátku smolný - kapitánka doma zapomněla všechny registračky. (Naštěstí nás podržely Klára s Verčou a doklady přivezly.) Do zápasu jsme nastoupily v ideálním počtu - 9. V bráně nás opět podržela vynikající Šárka. Ze střídačky dirigoval kravaťák Ondra a (čtvrtý trenér :o) ) Maťa. Bohužel to však nebylo nic platné. Podle mého názoru jsme v pondělí odehrály jeden z nejhorších zápasů vůbec. Nic se nám nedařilo. Myslím si, že zapracovaly nervy. Začátek nebyl špatný, ale asi po 7 minutách Orelky skórovaly. A tehdy se rozhodlo. Věděly jsme, že musíme za každou cenu dát góla, což nás strašně svazovalo. Snažily jsme se, ale čím víc ubíhal čas, tím jsme byly nervóznější. Do poločasu žádná branka nepřibyla, a tak jsme pořád měly naději. Jenže po přestávce zhasla. Tím, že jsme byly nuceny hrát hodně dopředu, obrana byla oslabena. A tak nebylo překvapením, že z jednoho breaku soupeřky proměnily. Od té doby už to bylo doslova utrpení. Hra se změnila v odkopávání od branky a když už jsme měly míč, nebyly jsme schopny si přihrát. A po jednom zmatku před brankou Orelky přidaly třetí gól. Nejsmutnější na celém zápase bylo, že jsme začaly konečně "hrát" až pět minut před koncem. To jsme totiž do útoku vyslaly Renču. Dokonce jsme z rohu (zásluhou Terky) snížily na konečných 1:3. Jen škoda, že to bylo až na konci.

Takže díky tomuto tragickému výkonu si v pondělí 19.5. od 20 hod zahrajeme s Vořežprutkami o udržení mezi elitou. Doufám jen, že to psychicky ustojíme lépe než nyní. A že se uzdraví všichni nemocní!

Holky, zapomeňme na tento zápas a v pondělí huraaa na Vořežprutky :o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

for Majitelka

(Doubík, 15. 5. 2008 20:54)

Díky za pozvání, možná dorazím, ale trochu se obávám, že když se nezadaří, tak mě stejně už nic nezachrání:)

for Doubik

(Katka, 14. 5. 2008 16:39)

Doubiku, právě jsme zjistily, že to nejsi ty, kdo nám nosí smůlu, takže tě oficiálně zvu v pondělí na Strahov :o)