Jdi na obsah Jdi na menu
 


y

Zdravím, v neděli na tréninku uděláme závěrečnou rekapitulačku hor, kdo s kým a kam jede a kdo náhodou na trénink nejde a jede tak ať to napíše sem, ať víme kolik nás je, pak se ještě domluvíme co nakoupíme, no a já tam v pondělí zavolám jestli to vůbec platí:) jo a  taky se možná dozvíte něco nového ohledně dresů :), čest trenér S PLUS: zapsání na soupisku na halový turnaj v Chocni, jedou všichni co můžou takže klasika kdo nemůže na trénink tak ať potvrdí účast tady, v nedě se rozdělíme na obránce a utočníky a čtveřičky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

čapice

(terka, 19. 1. 2008 18:52)

hola hej.. už máte připravené ty zmijovky? ja uz jí mám... a mám jí fungl novou:) tak sem zvědavá kdo si jí sebou veme :-D

hlásám

(terka, 18. 1. 2008 18:29)

hlásám, že nikam nejedu!!!!! :)

kopce ano :)

(Renny, 18. 1. 2008 18:11)

Ale anoooo Terko, Dáda ještě zapomněl připomenout, že v neděli rozdá individuální tréninky, než odjedeme na hory, tak abysme měli nějakou fyzičku, abysme nezkolabovaly:) nechci šířit další drby, ale prý budem na horách trénovat PĚTIFÁZOVĚ - ranní rozcvička, dopolední fyzický trénink, odpolední fyzický trénink, hospůdka a spánek :) No přeci nechcem, abysme v Chocni pohořely ne?:)

kopce nee!!!!

(terka, 18. 1. 2008 16:57)

Renny, nestvi me!:) žádný kopce neběhám .... :) aby si se vubec vysla z ty kuchyne... :) to vis nez to umejes...:) to zabere hodne casu:)

Hory už se blíží

(Renny, 18. 1. 2008 11:11)

Supr organizace trenére :)hlavně musíme ještě zamluvit ten mikrobus, abysme nemuseli vyjet na kole.. protože to už bysme fakt fyzicky nezvládly - jet tam na kole a ještě běhat kopce na horách :)Těš se Terko :)jinak doufám, že jsi teda zamluvil Dádo ty růžové dresy :)ježiš, teď jsem tu prozradila překvápko :)ne bane:) už končim, plácám kraviny, tak sejdeme se na tréninku...
čus bus tramvaj Renny