Jdi na obsah Jdi na menu
 


ky men

Zdravím celé FC, v neděli na tři krále prosím doražte na trénink v co největším počtu i ty co nebudou trénovat, budeme vybírat nové dresíky. Jinak tu taky vyvěšuji seznam lidí co jedou na hory, jestli jsem na někoho zapoměl nebo napsal navíc tak to hoďte do komentářů, tak a dost keců jinak to do konce šichty nestačim napsat:) tak zatím a tady je ten seznámek.

Katka,Gudrun,Rený,Tiery Dumdum, Bulharka, Maloušek, Veloušek, Olča, Ivet, Pegy, Marťa, Eliška 1, Eliška 2,já, trenér z bohemky, trenér ze sparty, custod bratr, uhlobaron Doubík, masér Jirka, vlajkonoš Hobit  pak tu má ještě pár otazníčků tak se vyjádřete, už se to blíží:)  trenér ze Slávky

Tak včera jsme měli s trenérem z bohemky menší jednání ohledně dresů a zatím to vypadá, že si necháme udělat dresy přímo podle našehoho přání, kupodivu to vychází i pomalu nejlevnějc, takže sem házím jeden náčrtek bezbarvého dresíku pro ty co si to chtěj vytisknout a přinést nějaký návrh Obrazek ............. tak bohužel se mi sem nepodařilo dostat větší rozměr než je tenhle, ale snad to bude stačit, při návrhu nezapomeňte že tam někde musí být logo našeho big sponzora hotel meran nevim přesně jak vypadá ale mohlo by to být tohle Obrazek........... samo že třeba černobíle nebo jednobarevně, já jdu taky nějaký návrhy vytvořit, kdybyste něco měli tak mi to pošlete na dejvejvseznam.cz nebo rovnou sem vyvěšte. tak zatím.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

galerie dresů

(trenér (ze Slávie), 4. 1. 2008 7:49)

vytvořil jsem novou fotogalerii kde najdete jak tento vzor a zatím vytvořené návrhy, je tam ten od bulharky který má mít ještě logo FC na hrudi,ale zatím nevím jaký tam dáme, jstli nějaký vlastní nebo znak příčov, no já zkusim něco vykoumat a vy taky :) tak zatím.